Co jsem přečetla · Co přibylo do knihovny

Knižní shrnutí za květen 2017

Můj květen byl spíše ve znamení nákupů knih než jejich čtení. O tom, co jsem si pořídila v květnu si můžete přečíst v článku o Světě knihy. To, že jsem neodjela z Prahy s prázdnou, to je myslím víc než jasné. 🙂 Krásných sedm kousků. 

Co se týče přečtených knih, tam už je to čísílko krapet nižší. Za květen jsem zvládla udolat pouze 4 knížky. Nic moc, já vím, ale věřte, že jsem ráda vůbec za to. Nejraději bych četla a četla (překvapivé, že?), ale času se nedostává. Světlé zítřky jsou však přede mnou, protože čas dovolených se blíží. 🙂

A co jsem přečetla?!?

První kniha, po které jsem šáhla, byla Dcera od Kiery Cass. Ostatně, na blogu jste si již mohli přečíst co já na ni. Kdo by nemiloval Selekci …asi jen ten, kdo ji ještě nečetl. 🙂 Proto jsem se pustila i do posledního dílu volného pokračování, a sice Koruny. Na tu se čekání sice trochu protáhlo, ale vyplatilo, skvělá oddechovka.

Trošku z jiného soudku pak bylo Poslední království od Bernarda Cornwella. Jedná se o xdílnou sérii a tento první díl mě naprosto pohltil. S hlavním hrdinou Uthredem mi bylo hodně dobře a momentálně mám již rozečtený druhý díl s názvem Bledý jezdec. A prozradím, že na první díl této uthredovské série mám již rozepsánu recenzi, kterou snad brzy vypustím do světa.

A jak tak počítám, ještě o jedné knize jsem se nezmínila. Jedná se o knihu Hořké prázdniny od Ivany Daňhelové. Tuto jsem recenzovala pro projekt Podporujeme české autory,  kdy výtisk do projektu zaslala přímo autorka. Přečtěte si i recenzi na blogu projektu. 

Zdroj: http://www.cbdb.cz

A co jste přečetli v květnu vy? Pochlubte se přečtenými knihami a tím, co jste si pořídili. 🙂

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s