Co přibylo do knihovny

Nákupy: leden 2018

Leden je měsícem, který co se týče knižních přírůstků, u mě pravidelně pokulhává za poněkud „nenažraným“ prosincem. 🙂 Mám tím na mysli, že v prvním měsíci nového roku se většinou udržím, protože jsme na dojezdu z Vánoc. (Pozn. počkejte si však na nové knihy za měsíc únor :-D).

5 knih

IMG_20180224_124344

Tyto tři krásky z pera autorky Emily Giffin jsem si pořídila v Levných knihách, kdy každá byla za pouhých 69 Kč. Hříšné!!! Všechny tři mají společné to, že jsem je už četla a hluboko se mi zaryly pod kůži, a proto jsem je prostě musela mít. 

Něco modrého a Něco vypůjčeného jsou knihy ze série, kdy v každé z nich se čtenář setká s krásnou a nezodpovědnou Darcy a její nejlepší kamarádkou Rachel, tou chytřejší a střídmější z dvojice. A věřte mi, tyhle dvě si prostě zamilujete. Já si knihy určitě brzy opět přečtu, ač obvykle toto nepraktikuji. Poznámka: knihy můžete číst na přeskáčku, ale já osobně vám doporučji zvolit je v takovém pořadí, jak je autorka napsala (1. Něco  vypůjčeného, 2. Něco modrého).

Zkouška dítětem je samostatnou knihou, která se věnuje tématu založení rodiny a otázce zda mít, či nemít dítě?!? Autorka svůj příběh zpracovala velmi čtivě a uvěřitelně, takže rovněž vřele doporučuji. 

 

Do knihovny mi přibyly také dva recenzní výtisky, a to díky spolupráci s projektem Podpora českých autorů. Prvním z nich je kniha Sestry Foxovy autorky Lucie Hlavinkové. O tomto počinu mladé autorky většina z vás už zřejmě slyšela, v české blogosféře zanechala své stopy, a to hlavně díky netradičnímu tématu. Další kniha, kterou jsem dostala ke zrecenzování, je od manželského páru – Lucie Kučerové a Zbyňka K. Holuba, s názvem Duchové jezer. Na obě díla už vyšla recenze, chcete-li, mrkněte se na vložených odkazech. 

 

A co přibylo v lednu do knihovny vám?

 

Reklamy

4 komentáře: „Nákupy: leden 2018

  1. Pekné knižné prírastky, mne v januíri pribudlo ešte celkom dosť kníh, pretože sme si s kamrátkami vymieňali darčeky až v januári 🙂 Dostala som napríklad novú knihu od Dominika Dána. Ale teraz vo februári sa zasa krotím a nekupujem si knihy, zatiaľ iba jednu, snáď mi to vydrží 😀
    Čo sa týka týchto kníh, osobne nepoznám žiadnu, ale určite sú to pekné prírastky do knižnice. Je super zohnať knihu, ktorá sa človek páčila a navyše za takú prieznivú cenu 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s