Za vším stojí Veru

Ahoj všichni,

mé jméno je Veronika, slyším na Verčo!, Veru!, Veruš!, Verunko! a v neposlední řadě také na Verďas (tchánova fantazie a mně se to tuze líbí). Letos mi bylo 30 (slyšíte to skřípění zubů?) 🙂 Ráda a hodně čtu, prakticky od dětství a od mala jsem taková výjimka mé rodiny, i když musím říci, že poslední dobou se to začíná měnit …naše (rozuměj má a manželova knihovna, ano, jsem vdaná) se pomalu, ale jistě stává knihovnou veřejnou a my jsme za to rádi. Mimo to jsem vystudovaná sociální pracovnice (DiS., Bc.) a pracuji na oddělení sociálně-právní ochrany dětí (a práce je to náročná …). Mezi mé přednosti patří i to, že mám skvělého manžela, toho nejlepšího na světě. ♥ Naštěstí manžel mou vášeň pro knihy a četbu chápe, neb je toho samého ražení. Vyvdala jsem totiž čtenářskou rodinu! Nakupování knih je tak naší společnou kratochvílí aneb jsme oba stejní blázni.

Můj blog vznikl v podstatě na základě dlouhodobého rozmýšlení a sama nevím, co z toho bude a hlavně, jestli to vydržím. To ukáže čas. 🙂 Mé „psaní“ berte s rezervou, píši pro radost. Budete-li se chtít k něčemu vyjádřit, klidně napište.

                                                               cotaholkacte@gmail.com

V žánrech nejsem vybíravá, jen se vyhýbám povídkám, poezii a komiksům. Čtu, co mě zaujme. Pokud mě kniha nebaví, zásadně ji nedočítám, je to pro mne ztráta času. Jo, a miluji knihovny.

13671

Vyskytuji se i na ČBDB – profil: Keatin.

Reklamy